Halenze Mahallesinde Genel Temizlik

Eklenme Tarihi: 14.01.2020 15:48:06

         Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, "Temiz Bir Çevre İçin Siirt'i Temizliyoruz" anlayışıyla 11 Ocak Cumartesi günü saat 08.00'de Halenze (Bağtepe) Mahallesi'nin genelinde kapsamlı bir temizlik çalışması yaptı.

         Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 11 Ocak Cumartesi günü saat 08.00'de Siirt'in çıkışından Halenze Mahallesi'ne kadar 20 kişilik ekibiyle genel bir temizlik çalışması yaptı. 1 kepçe, 1 kamyon, 1 traktörle titiz bir temizlik çalışması yaptığını ifade eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, "Siirt'in çıkışından başlayarak Halenze Mahallesine kadar, yol kenarlarında bulunan çöpler, mahallede bulunan enkazlar ve mahallenin iç kısımlarından en ücra köşelerine dek titiz ve kapsamlı bir çevre temizliği yaptık." dedi.

         Genel bir temizliğin yanı sıra çevre temizliğini de yaptıklarını vurgulayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, "Yol kenarlarında, mahallelerde bulunan pet ve cam şişe, kağıt mendil ve benzeri gibi atıkları da temizleyerek geri dönüşüm tesisine gönderdik. Biz sadece genel bir temizlik anlayışıyla değil, çevrenin, doğanın korunmasına yönelik olarak da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz." diyerek mahallelerde bu tarz çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Sayfayı Paylaş
Gizle
Berivan Helen IŞIK
Eş Başkan
Peymandara TURHAN
Eş Başkan